kobiera - Zawsze będę przy Tobie
Blog,  Lifestyle,  Najnowsze

Zawsze będę przy Tobie

Uwielbiam te chwile, kiedy jesteśmy razem. Te dni kiedy nie muszę gonić za czystymi ubraniami, za sprzątaniem, chciałabym je zatrzymać. Na chwilę. Na dzień. Może dwa. I tak przewijać od początku do końca jak taśmę filmową.

Lubię te leniwe poranki. Kiedy mogę się przeciągnąć, zanim obudzisz się. Leżę i tak patrzę sobie na Ciebie. Czekam aż się obudzisz. Aż te zwinne rączki i małe nóżki przytulą się do mnie. Mocno. Z całej siły. Gdy te małe, słodkie usteczka dadzą mi buziaka. I zaczniemy nowy dzień.

Lubię te śniadania, które możemy przygotować bez żadnego pośpiechu. Tak pięknie podajesz te sztućce do stołu. I kiedy zaczynamy jeść takie śniadanie, które razem przygotowaliśmy, potrafisz mnie zaskoczyć, tym ile zjesz. Opowiadasz mi o kolegach, o zabawach, zadajesz pytania, na które zawsze szukam odpowiedzi. Te śniadania jem powoli. Delektuję się każdym smakiem. Minutą. Ciszą. Jestem skupiona na tym co dzieje się wokół mnie.

Lubię te zabawy z Tobą. Przejażdżki rowerowe, na których odkrywamy zawsze coś nowego. Kiedy coś Cię zaskoczy, zatrzymujesz się i podziwiasz to. Masz po nich takie fajne, czerwone rumieńce. Nasze spacery z psami, kiedy towarzysz mi.

Lubię, gdy wspólnie przygotowujemy Twój ulubiony budyń. Gdy zajadasz się nim po same uszy, bo tak Ci smakuje. I tak sobie leżymy i oglądamy bajki.

Lubię te wieczory, gdy usypiasz przy mnie. Po całym dniu pełnym wrażeń, śpisz tak słodko.

Kiedy jest Ci smutno. Ocieram Ci łezkę. Najpierw jedną. Potem drugą. Przytulam. Pocieszam, kiedy się przewrócisz. Bo najbardziej na świecie cenię Twój uśmiech.  Chcę, żebyś zawsze był szczęśliwy.

Wczoraj wieczorem, kiedy tak sobie siedziałam w fotelu i pomyślam o tych wszystkich, pięknych momentach. Trzymałam kubek gorącej herbaty w dłoniach. Kapnęła jedna łezka. Druga. Trzecia. Chciałabym te wszystkie piękne chwile zatrzymać.  Chciałabym, że ten czas trwał wiecznie.

Kiedyś dorośniesz. Ale ja i tak będę przy Tobie. Zawsze. Będę Cię wspierać.