Balony

SHARE WEEK 2018 – Nareszcie!

Kiedy kilka dni zauważyłam, że ruszyła akcja SHARE WEEK 2018 Andrzeja Tucholskiego, postanowiłam dołączyć do zabawy i przedstawić Wam blogi godne polecenia.

Długo czekałam na to, żeby dołączyć do tej najsympatyczniejszej akcji, ponieważ blogosferę obserwuję od ponad trzech lat, a swojego bloga prowadzę dopiero pół roku. Taki paradoks. Przyznam się Wam, że przez ten czas poznałam wielu wspaniałych twórców internetowych, nie tylko blogerów, ale i youtuberów, a z niektórymi zaprzyjaźniłam się i utrzymuję stały kontakt do dziś.

 

Przekonali mnie do siebie twórcy, którzy pokazują swoją prawdziwą twarz. Nie żyją idealnie i nie twierdzą, że tak jest. Bywają zmęczeni, mają gorszy dzień. Opowiadają wprost o problemach i podpowiadają jak je rozwiązać. Czasami bawią, wzruszają, a czasami uczą.

Obserwuję ich nie tylko na blogach, ale również na Facebooku czy Instagramie i innych kanałach social media.  Jednych odkryłam przez przypadek, innych polecili mi znajomi.

O to i…

Nieperfekcyjna mama – najbardziej doceniam jej autentyczność, jest taką samą kochającą mamą jak ja. Ania pisze wprost o swojej nieperfekcyjności i podpowiada młodym mamom jak mogą poradzić sobie z problemami, z którymi borykają się wszystkie matki. Pisze teksty lekkie, czasami pełne humoru. Zwykle czytam je, gdy piję kawę, ale zdarza się też, że zaglądam do nich, kiedy mam spadek formy.

Tabayka – Ania pokazuje jak cieszyć się ulotnymi chwilami, żyć tu i teraz. Jej teksty są pełne emocji: bawią, wzruszają i są  ciepła. Jeśli potrzebujecie odskoczni od szarej codzienności pędźcie do Ani i pamiętajcie, że „Życie to nie bajka, ale może nią być…”

Pani Swojego Czasu – dzięki Oli nauczyłam się jak efektywniej zarządzać czasem, szybciej i łatwiej  się zorganizować 🙂 Ola zachęca również do wprowadza zmian w życiu i motywuje do działania. Jeśli zdarzy się Wam mieć gorszy dzień, sprawdźcie co dzieje się u Oli, Ola da Wam motywacyjnego kopniaka! To kobieta – rakieta.

Jeśli jesteś twórcą internetowym, weź  udział w tegorocznej akcji SHARE WEEK 2018, akcji zainicjowanej przez Andrzeja Tucholskiego.

Miłego dnia!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *