micheile-henderson-ZVprbBmT8QA-unsplash

ROZWIJAJ BLOGA I ZARABIAJ Z CENEO JUŻ DZIŚ

Jeśli chcesz zacząć zarabiać na blogu, kanale Youtube albo na fanpage na Facebooku, skorzystaj z programu partnerskiego CENEO. To forma współpracy reklamowej, która polega na umieszczaniu linków w treściach wydawców internetowych organizatorów. Dzięki temu wydawca zarabia za kliknięcia natomiast organizator zwiększa ruch na swojej stronie.

Czym jest Ceneo?

Ceneo jest to największa porównywarka cen, na której można znaleźć sporą ofertę sklepów internetowych. W ofercie Ceneo znajdują się produkty znanych marek jak i niszowych kategorii w różnych przedziałach cenowych. To pozwala na dopasowanie reklamy do grupy docelowej serwisu internetowego.

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE W PROGRAMIE PARTNERSKIM CENEO >>>> KLIK<<<<

Jak działa program partnerski Ceneo?

Ty będąc wydawcą internetowym, wybierasz formę reklamy dostępną w panelu partnera: baner reklamowy, rotator kontekstowy, rotator na bazie rekomendacji, rotator standardowy, kampanię dedykowaną. Możesz również grupować reklamy w kanały. Następnie wybraną formę reklamy umieszczasz w treści tekstu na swojej witrynie internetowej, a Twój odbiorca kilka. Za każde kliknięcie albo sprzedaż towarów otrzymujesz wynagrodzenie.

Podczas kliknięcia w link lub w reklamę Twój odbiorca zostaje przekierowany do zestawienia wszystkich ofert sklepowych. Dzięki temu nie musi kupować tylko w jednym sklepie, a może wybrać którąś z dostępnych ofert w zależności od: opłaty za dostawę, czas dostawy albo ceny. Dodatkowo Twój odbiorca będzie mógł zapoznać się z opiniami dotyczącymi danego produktu.

Jak możesz rozpocząć współpracę w ramach programu partnerskiego CENEO?

To prostsze niż myślisz. Najpierw musisz wypełnić formularz na stronie internetowej: partnerzy Ceneo. Następnie otrzymasz na skrzynkę e-mailową wiadomość zwrotną z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link, aktywujesz swój panel partnera Ceneo. Teraz wybierasz formę reklamy i możesz zacząć zarabiać.  Warunkiem uczestnictwa w programie partnerskim Ceneo jest to, abyś była osobą pełnoletnią i była twórcą bądź wydawcą internetowym. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, możesz być osobą prywatną. Dlatego, że możliwe jest rozliczenie się zarówno poprzez fakturę VAT jak i rachunek.

Jak możesz wypłacać pieniądze w programie partnerskim Ceneo?

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze, musisz wejść do panelu partnera, następnie poprzez zakładkę płatności zlecić kwotę do wypłaty. Pieniądze wypłacane są od 1go do 15go dnia każdego miesiąca, pod warunkiem, że zgromadzisz na swoim koncie minimalną kwotę 100,00 złotych.

Za co jesteś rozliczana w programie partnerskim Ceneo?

W programie partnerskim Ceneo, masz naliczane wynagrodzenie za „efekt”. Oznacza to, że otrzymujesz je za to, że Twój odbiorca kliknie w link i zostanie przekserowany na stronę organizatora bądź kupi dany produkt. Rozliczenie dostępne jest w modelach: CPA, czyli kliknięcie w link lub sprzedaż produktu, CPC to rozliczenie za kliknięcie w grafikę albo link lub baner, CPD to rozliczenie za akcję albo FF, czyli umówiona stawka za określone działanie na blogu oraz model rozliczenia hybrydowy czyli mieszany.

Współpracując w ramach programu partnerskiego Twoimi walutami są czas oraz zdobyte zaufanie czytelników. Dlatego tworząc treści, dbaj o to, aby były autentyczne i interesujące. Dzięki temu będą angażować czytelników.

A więc …

Do pracy.

Rozwijaj swoje miejsce w sieci i zarabiaj.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *