Cześć!

Mam na imię Natalia. Jestem kobietą niezależną i szczęśliwą mamą. Wierzę, że każda kobieta może poczuć się tak jak ja. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji znajduje się.Cenię sobie możliwość wyboru oraz życie na własnych zasadach. Stąd nazwa bloga – ONA ZA TYM STOI.

Na blogu nie podam Ci gotowego przepisu na udane życie ani nie dam Ci gotowej „złotej rady”. Mogę zapewnić Cię jedynie, że teksty, które tutaj znajdziesz są wynikiem moich obserwacji oraz doświadczeń.

Prowadzę bloga od września 2017 roku. Wcześniej nie byłam taka odważna. Chciałam prowadzić bloga, ale brakowało mi pewności siebie. Bałam się opinii innych. Dlatego pierwszego bloga zaczęłam prowadzić pod pseudonimem. Byłam też nieasertywna. Pomaganie innym było dla tak ważne, że często zapominałam o swoich potrzebach. 

Wszystko zmieniło się gdy urodziłam syna. Jeszcze kiedy byłam w ciąży zdecydowałam, że będę go samodzielnie wychowywać. Przestałam ulegać, stałam się bardziej stanowcza. Zrozumiałam też wtedy, że jestem nie tylko szczęśliwą mamą, ale również kobietą niezależną. Nauczyłam się też przyznawać do mojej największej słabości: chciałabym być fit, ale wciąż kocham czekoladę. Jeśli Ci to nie przeszkadza, zostań ze mną na dłużej.

Pisz śmiało na: kontakt@nataliafeld.pl