tyler-nix-Pw5uvsFcGF4-unsplash

KARMA POWRACA W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE (!)

„ Karma powraca” to powiedzenie wciąż dla wielu z nas nie jest do końca zrozumiałym pojęciem. Często tłumaczymy je tak, że zło wysłane w świat kiedyś powróci do nas z powrotem w najmniej oczekiwanym momencie… Jednak niewiele z Was wie, że pojęcie karma powraca może dotyczyć też pozytywnych rzeczy, które będą dziać się w naszym życiu. Karma powraca jest buddyjskim prawem, które jest rozumiane jako prawo przyczyny i skutku, określające w ten sposób to, jak powinniśmy żyć i ja postępować.

Każda myśl oraz działanie powodują skutki pozytywne jak i negatywne. Jeśli chcesz, aby w Twoim życiu wydarzały się pozytywne wydarzenia. Myśl pozytywnie. Działaj pozytywnie. Pomagaj. Karma powraca.

Jeśli na Twoje myśli ma wpływ przeszłość, to przestań ją rozpamiętywać. Postaraj się zaakceptować to co się stało i wyciągnij wnioski na przyszłość. Nawet jeśli ktoś skrzywdził Cię, wybacz mu. Poczujesz spokój. To ważne. Dlatego, że jeśli zdecydujesz się na zemstę, wtedy będziesz nosić w sobie długo żal i urazę do tej osoby nie sprawisz, że to co negatywne zniknie. To będzie trwać. Karma wraca.

Jeśli jesteś przekonana, że następstwem przeszłych wydarzeń są te powtarzające się, to możesz zmienić historię. Pod warunkiem, że zmienisz swoje zachowanie.

Wszystkim co masz w tej chwili jest teraźniejszość. To jak będziesz zachowywać się i co będziesz czuć w przyszłości zależy od tego jak będziesz czujesz się w tej chwili.

Jeśli chcesz poczuć się lepiej, zacznij pomagać bezinteresownie.  Pomaganie bezinteresownie sprawi, że poczujesz się potrzebna. 

Karma powraca. To w jakiej postaci do Ciebie powróci, zależy tylko od Ciebie.

Myśl pozytywnie i działaj pozytywnie.

Dziel się dobrem.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *